Za dobu naší působnosti jsme obsloužili i některé známé osobností. Mezi nejvýznamnější patří slavný český šéfkuchař a gastronom Zdeněk Pohlreich, moderátoři Rádia City Iva Lecká a Vojta Efler a v současnosti nejúspěšnější český boxer a olympionik Zdeněk Chládek.

Aktuality

Jupí, na internetu jsou čočky levnější

05.10.2017 18:35
Miniseriál na tema čočky:  6. Jupí, na internetu jsou čočky levnější  Ano, někdy se může zdát, že čočky na internetu jsou levnější, to potěší naší peněženku, ale zdraví očí již moc ne. Pokud si čas od času na netu koupíte další balení čoček, nevadí to.  Nezapomínejte se však 1x za rok zastavit u očního specialisty (optometristy), který vaše oči zkontroluje, zda nehrozí nějaký problém. Např. za velkou louží je prodej čoček mnohem více regulovaný a jen tak někomu z ulice nové...

Miniseriál na téma čočky: Může se na čočkách něco usazovat?

27.09.2017 11:17
Ano, může. Při nošení čoček jsme vystaveni dennímu kontaktu s okolním prostředím. Přes slzný film se tak do oka dostávají různé částečky. Mohou tak způsobovat nepohodlí při nošení čoček. Při snížené hygieně nebo prašném prostředí se pak může výrazně snížit komfort nošení čoček. Dbejte tak řádné čištění čoček po jejich vyjmutí z oka. Pokud se pohybujete v prašném prostředí, raději volte čočky denní.

Ministeriál na téma nošení čoček: Jak dlouho mohu mít čočku v oku nejdéle?

27.09.2017 11:15
Je třeba dodržovat doporučení uvedená na obale čočky. Denní čočky - noste maximálně 15 hodin v kuse a nikdy v ní nepřespávejte Prodloužený režim - s touto čočkou můžete občas krátce přespat, ale výjimečně. Přespáním zkracujete délku nošení čočky. Kontinuální režim - vybrané čočky umožňují použití i několik dní v kuse. Anglicky se jim říká night and day. Pro kontinuální nošení je třeba zvolit pouze tento typ.  
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>